Konsolidace nemovitosti

Tato služba je naší společností poskytována zejména v situaci, kdy je nemovitost klienta zadlužena natolik, že další růst dluhů by jistě vedl ke zpeněžení nemovitosti exekutorem či dražební kanceláří.

Podstatou této služby je očištění nemovitosti od všech dluhů a její následný prodej prostřednictvím renomované realitní kanceláře za tržní cenu.

Při úspěšné realizaci tohoto prodeje tak dochází k ušetření podstatné části tržní hodnoty nemovitosti pro jejího vlastníka.

V opačném případě, tedy v případě nuceného zpeněžení nemovitosti v nedobrovolné dražbě dochází k rapidnímu nárůstu nákladů, stejně tak jako ke zvětšování dluhu vlastníka nemovitosti, což v mnoha případech vede k situaci, kdy vlastníkovi nemovitosti nezbyde po zpeněžení nemovitosti ani koruna.Konsolidace nemovitosti je tedy mnohdy jedinou cestou, jak zastavit spirálu dluhů a dalších nákladů váznoucích na Vaší nemovitosti.

 


Nikdy nepožadujeme jakékoliv platby za vyřízení půjčky!
Při uzavření půjčky tedy nezaplatíte předem ani korunu!
Kontaktujte nás na tel: 722 333 111 , prostřednictvím e-mailu pujcka@money-service.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
Money Service a.s.
IČ: 28970691
Hornoměcholupská 565, Praha 10 109 00
telefon: +420 722 333 111
e-mail: pujcka@money-service.cz
Dotazy můžete pokládat pomocí
kontaktního formuláře.
S odpovědí se vám ozveme co nejdříve.